QuintPlug

QuintPlug

QuintPlug to kompaktowe urządzenie elektroniczne służące do bioenergetycznej ochrony organizmu przed wszechobecnym już dziś rakotwórczym, elektromagnetycznym smogiem oraz szkodliwym promieniowaniem geopatycznym. Jako takie urządzenie wystarczy do modulowania, a tym samym poprawienia jakości energii w całym domu albo w dużym mieszkaniu. Wystarczy podłączyć go do gniazdka w mieszkaniu i już działa.

QuintPlug (ang. plug – wtyczka) działa dzięki cyfrowej technologii XXI wieku opracowanej przez austriacką firmę QuintSysteme. Dziś już wiadomo, że układ regulacji ciała rezonuje z widmami fal różnych substancji. Wybierając odpowiednie substancje i przekazując je w formie cyfrowej informacji ludzkiemu ciału można poprawić samopoczucie człowieka i zrównoważyć jego reakcje na stres (szczególnie ten wywołany e-smogiem i szkodliwym promieniowaniem geopatycznym). QuintPlug jest przeznaczony do użytku tylko i wyłącznie wewnątrz budynków.

Zalety wtyczki QuintPlug:

  1. Jest łatwa w użyciu. Wystarczy włożyć ją do gniazdka elektrycznego  i już działa.

  2. Od chwili gdy QuintPlug zostaje podłączony do gniazdka tale emituje zbiór cyfrowych informacji, m.in. kwiatowych esencji Bacha, minerałów, kolorów, ziół itp., które niwelują szkodliwość elektrosmogu i promieniowanie geopatycznego oraz modulują, a tym samy poprawiają jakość energii w mieszkaniu lub domu.

  3. Korzystne informacje emitowane przez QuintPlug rozprzestrzeniając się poprzez instalację elektryczną w mieszkaniu lub domu są absorbowane przez organizm i wspierają system regulacji ciała, aby ten mógł lepiej radzić sobie z napięciem wywołanym elektromagnetycznym zanieczyszczeniem i szkodliwym promieniowaniem geopatycznym.

  4. Dzięki urządzeniu QuintPlug poprawia się nie tylko jakość energii wewnątrz domu czy mieszkania ale również bioenergetyka organizmu.

    http://holopatia.blogspot.com/2014/03/quintplug-najnowszy-produkt-firmy.html