Warning: Use of undefined constant ‚WPLANG’ - assumed '‚WPLANG’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/serwer59984/public_html/quintsystem.pl/wp-config.php on line 67

Warning: Use of undefined constant ‚pl_PL’ - assumed '‚pl_PL’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/serwer59984/public_html/quintsystem.pl/wp-config.php on line 67
QuintPlug – Quint System – Medycyna Informacyjna

QuintPlug

QuintPlug

QuintPlug to kompaktowe urządzenie elektroniczne służące do bioenergetycznej ochrony organizmu przed wszechobecnym już dziś rakotwórczym, elektromagnetycznym smogiem oraz szkodliwym promieniowaniem geopatycznym. Jako takie urządzenie wystarczy do modulowania, a tym samym poprawienia jakości energii w całym domu albo w dużym mieszkaniu. Wystarczy podłączyć go do gniazdka w mieszkaniu i już działa.

QuintPlug (ang. plug – wtyczka) działa dzięki cyfrowej technologii XXI wieku opracowanej przez austriacką firmę QuintSysteme. Dziś już wiadomo, że układ regulacji ciała rezonuje z widmami fal różnych substancji. Wybierając odpowiednie substancje i przekazując je w formie cyfrowej informacji ludzkiemu ciału można poprawić samopoczucie człowieka i zrównoważyć jego reakcje na stres (szczególnie ten wywołany e-smogiem i szkodliwym promieniowaniem geopatycznym). QuintPlug jest przeznaczony do użytku tylko i wyłącznie wewnątrz budynków.

Zalety wtyczki QuintPlug:

  1. Jest łatwa w użyciu. Wystarczy włożyć ją do gniazdka elektrycznego  i już działa.

  2. Od chwili gdy QuintPlug zostaje podłączony do gniazdka tale emituje zbiór cyfrowych informacji, m.in. kwiatowych esencji Bacha, minerałów, kolorów, ziół itp., które niwelują szkodliwość elektrosmogu i promieniowanie geopatycznego oraz modulują, a tym samy poprawiają jakość energii w mieszkaniu lub domu.

  3. Korzystne informacje emitowane przez QuintPlug rozprzestrzeniając się poprzez instalację elektryczną w mieszkaniu lub domu są absorbowane przez organizm i wspierają system regulacji ciała, aby ten mógł lepiej radzić sobie z napięciem wywołanym elektromagnetycznym zanieczyszczeniem i szkodliwym promieniowaniem geopatycznym.

  4. Dzięki urządzeniu QuintPlug poprawia się nie tylko jakość energii wewnątrz domu czy mieszkania ale również bioenergetyka organizmu.

    http://holopatia.blogspot.com/2014/03/quintplug-najnowszy-produkt-firmy.html