QuintStick

QuintStick

QuintStick jest urządzeniem przenośnym, wyglądającym jak znany powszechnie pendrive (USB) i tak też posługujemy się nim.

Jest urządzeniem, w którym przechowywane są, sprawdzone przez firmę Quint Systeme, receptury cyfrowo zapisanych informacji modulujące sygnał szkodliwego elektrosmogu. W tej technologii XXI wieku zostały wzięte pod uwagę wszystkie częstotliwości z WLAN, WiFi, Hotspot i LTE włącznie. Wszystko bazuje oczywiście na wieloletnim doświadczeniu zdobytym na polu modulowania rakotwórczych sygnałów, czego dowodem są tak unikalne produkty, jak m.in. QuintFilm, QuintChip Epsilon, czy QuintPlug.

Ta innowacyjna technologia/metoda powoduje nakładanie się częstotliwości antyelektrosmogowych na sygnał emitowany przez komputer, a tym samym poprawienie jakości pola elektromagnetycznego, które nas otacza. 

QuintStick2

Zalety QuintSticka:

  1. Jako aktywne urządzenie, co oznacza, że emituje nieustannie sygnał modulujący e-smog, dba o utrwalenie bioenergetycznej równowagi z wypromieniowanym przez komputer elektrosmogiem.

  2. Jest łatwy w obsłudze – wystarczy umieścić go w porcie USB komputera lub laptopa i już działa.

  3. Nadaje się do wejść USB w routerach (WLAN/WiFi)

  4. Jeśli posiadasz Access Point Router z portem dostępu USB, to i tu możesz użyć QuintStick. Tym prostym sposobem został „stłumiony” nie tylko twój własny router, ale także routery sąsiadów.

  5. QuintStick nie odekranowuje fal elektromagnetycznych, lecz moduluje je, a tym samym poprawia jakość energii wokół.

    http://holopatia.blogspot.com/2013/05/quint-stick-nowosc-na-rynku-polskim.html