QuintBox S (Sleep Box)

Światowa innowacja
Po prostu – wyśpij się zdrowo
(bo kto śpi – ten nie grzeszy)

SleepBox

Wyśpij się lepiej niż do tej pory

– Czy masz trudności z zaśnięciem?

– Czy Twój sen nie jest wystarczająco głęboki?

– Czy budzisz się często w nocy i długo potem nie możesz zasnąć?

Istnieje rozwiązanie holopatyczne

Jeśli chcesz lepiej spać –  skorzystaj z pomocy urządzenia o nazwie SLEEPBOX.

To jedyne w swoim rodzaju urządzenie może pomóc Ci polepszyć w naturalny sposób jakość snu.

Jest poręcznym, elektronicznym urządzeniem wyprodukowanym przez austriacką firmę QuintSysteme dla człowieka żyjącego w świecie XXI wieku.

Zalety SLEEPBOX:

1.Wspiera proces odnowy biologicznej pomagając lepiej spać. Urządzenie to wytwarza bardzo słaby szum elektromagnetyczny łagodząc stres i wywołując w ten sposób pozytywny efekt uboczny jakim jest relaks. Leżący stale pod poduszką SLEEPBOX dba po prostu o lepszą jakość snu.

 

 

 

 

zdrowy sen

2.Wytwarza harmonizującą organizm i odprężającą „energetyczną chmurkę”.

3.Jako rozwiązanie holopatyczne SLEEBOX stworzono w oparciu o podstawowe koncepcje bioenergetyczne. W związku z tym system energetyczny ludzkiego organizmu – meridiany znane nam z akupunktury – zostają zoptymalizowane i doprowadzone do równowagi z pomocą specyficznych wzorców częstotliwości, tzw. bio-informacji. Dzięki temu powstaje reakcja łańcuchowa: ludzkie ciało może łatwiej radzić sobie ze szkodliwymi wpływami środowiskowymi i wszelkiego rodzaju impulsami stresującymi, w następstwie czego człowiek czuje się bardziej komfortowo i spokojnie, a objawy stresu znikają.

4.Urządzenie to zawiera bioenergetyczne informacje w postaci cyfrowo przechowywanego widma wibracyjnego (oscylacyjnego) wybranych minerałów i ziół leczniczych zebraliśmy specjalnie w celu pobudzenia uczucia odprężenia i zmniejszenia stresu, a także w celu bioenergetycznego skompensowania wszechobecnego dziś elektro smogu (smog elektromagnetyczny).

5.Generuje słaby szum elektromagnetyczny o kilkucentymetrowym zasięgu nakładając nań przechowywane w nim bioinformacje. To słabe pole służy tu jako „środek transportu” (medium nośne) – fala po której ślizgają się korzystne dla zdrowia informacje. Jest to rodzaj energetycznego surfingu informacyjnego. Metoda całkowicie nieinwazyjna. Tym sposobem stwarza się pozytywne energetycznie środowisko, które otula śpiące ciało. Tym samym wywołane jest uczucie naturalnego odprężenia, relaksu i wewnętrznego spokoju, co pomaga wejściu w fazę zdrowego snu.

Sposób użycia

SLEEBOX  działa przy użyciu standardowej baterii lub baterii (AAA)

Sposób użycia jest prosty:

– włączamy urządzenie

– wybieramy czas działania

(zwykle 4 godziny na noc) i

– kładąc się do łóżka kładziemy pod je pod poduszkę.

Zasięg = kilka centymetrów. Twój partner/partnerka w dwuosobowym łóżku znajduje się więc poza zasięgiem urządzenia.

Wprawdzie niepożądane działanie na organizm nie jest znane, radzimy ze względów ogólnie prewencyjnych nie używać urządzenia w okresie ciąży ani kłaść go pod poduszkę dziecka do 5 lat.

Badania potwierdzają

Przeprowadzenie podwójnie ślepej próby ze 120 zdrowymi ochotnikami potwierdzają działanie urządzenia SleepBox.

Już 4-tygodniowe używanie wystarczyło, aby znacznie zwiększyć u uczestników – wymierzalnie i statystycznie – parametr „żywotnośći”.

Dane techniczne

Typ SleepBox
Tryb działania praca ciągła
Zabezpieczenie IP20
Zużycie prądu < 50 Ma
Moc wejściowa < o,1 W
Przetwornik C/A 16 Bit,

dyskretyzacja 44,1kz

Zakres temperatury -20˚C do 60˚C

w użyciu 0˚do 40˚C

Wilgotność 0% do 90%
Waga ok. 38g (z baterią)
Wymiary 65 x 40 x 15 mm
C€*

*Znak C€ (Conformité Européenne) umieszczone na wyrobie jest deklaracją producenta, że oznakowany produkt spełnia wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej (UE).

http://holopatia.blogspot.com/2016/08/problemy-ze-snem-rozwiazanie.html