QuintChip Epsilon

To ochronny „wisiorek” służący do bioenergetycznej ochrony organizmu przed wszechobecnym już dziś rakotwórczym, elektromagnetycznym smogiem. Jako taki wisiorek jest idealną osobistą ochroną w każdym miejscu, w którym się znajdujemy.  Harmonizując z częstotliwością naszego biopola skutecznie moduluje szkodliwe częstotliwości elektrosmogu, które negatywnie wpływają na nas z otoczenia, a tym samym poprawia jakość energii w naszym biopolu. Wystarczy zawiesić go na szyi i już działa.

QChip Epsilon2

Zalety QuintChip Epsilon:

1.Jako rozwiązanie holopatyczne w postaci okrągłego, polimerowego „wisiorka” jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy zawiesić go na szyi i już działa.

2.Zapewnia ochronę przed szkodliwym wpływem e-smogu zarówno w domu jak i poza nim, ponieważ mamy go cały czas przy sobie.

3.Chroni on m.in. tarczycę, gruczoły przytarczyczne oraz grasicę, które są bardzo ważnymi i wrażliwymi gruczołami, na szkodliwe działanie fal elektromagnetycznych i wspomaga ich prawidłowe funkcjonowanie.

4.Jest to doskonałe rozwiązanie dla całej rodziny.

QuintChip Epsilon1

Tarczyca jako ochronna tarcza naszego organizmu jest szczególnie narażona na negatywne działanie fal elektromagnetycznych. Dlatego też rozwiązanie holopatyczne w postaci QuintChip Epsilon jest szczególnie dobre do wspierania jej prawidłowego funkcjonowania.

QCHEpsilon

Ponieważ QuintChip Epsilon jest polimerem, na który naniesione są korzystne częstotliwości wspierające nasze biopole, należy go wymienić raz w roku. Ze względu na to, że QuintChip Epsilon harmonizuje z naszym indywidualnym biopolem, z jednego „wisiorka” może korzystać tylko jedna osoba.