QuintChip Epsilon

To ochronny „wisiorek” służący do bioenergetycznej ochrony organizmu przed wszechobecnym już dziś rakotwórczym, elektromagnetycznym smogiem. Jako taki wisiorek jest idealną osobistą ochroną w każdym miejscu, w którym się znajdujemy.  Harmonizując z częstotliwością naszego biopola skutecznie moduluje szkodliwe częstotliwości elektrosmogu, które negatywnie wpływają na nas z otoczenia, a tym samym poprawia jakość energii w naszym biopolu. Wystarczy zawiesić go na szyi i już działa.

QuintChip-Epsilon1-1024x768

Zalety QuintChip Epsilon:

1.Jako rozwiązanie holopatyczne w postaci okrągłego, polimerowego „wisiorka” jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy zawiesić go na szyi i już działa.

2.Zapewnia ochronę przed szkodliwym wpływem e-smogu zarówno w domu jak i poza nim, ponieważ mamy go cały czas przy sobie.

3.Chroni on m.in. tarczycę, gruczoły przytarczyczne oraz grasicę, które są bardzo ważnymi i wrażliwymi gruczołami, na szkodliwe działanie fal elektromagnetycznych i wspomaga ich prawidłowe funkcjonowanie.

4.Jest to doskonałe rozwiązanie dla całej rodziny.

QuintEsilon_All

Tarczyca jako ochronna tarcza naszego organizmu jest szczególnie narażona na negatywne działanie fal elektromagnetycznych. Dlatego też rozwiązanie holopatyczne w postaci QuintChip Epsilon jest szczególnie dobre do wspierania jej prawidłowego funkcjonowania.

QuintEsilon_All2

Ponieważ QuintChip Epsilon jest polimerem, na który naniesione są korzystne częstotliwości wspierające nasze biopole, należy go wymienić raz w roku. Ze względu na to, że QuintChip Epsilon harmonizuje z naszym indywidualnym biopolem, z jednego „wisiorka” może korzystać tylko jedna osoba.