QuintFilm

To polimerowa folia ochronna w postaci „naklejki” z przeznaczeniem użytku na telefony komórkowe, komputery i telewizory. Ten rodzaj holopatycznej technologii, medycyny XXI wieku, został przeegzaminowany przez Internationales Institut für elektromagnetische Verträglichkeitsforschung (IIREC) [Międzynarodowy Instytut Badań nad Kompatybilnością Elektromagnetyczną]. Badania przeprowadził znany na tym polu ekspert, doktor Walter Medinger.

Raport sporządzony po przeprowadzeniu testów potwierdza, że faktycznie elektromagnetyczne otoczenie telefonu bezprzewodowego zostaje zmienione w chwili wprowadzenia weń folii o nazwie QUINTFILMZmiany w tym polu są fizycznie mierzalne i powtarzalne.

Wniosek: Produkt Quint Systeme GmbH o nazwie QUINTFILM redukuje obciążające działanie (stres egzogenny) negatywnego promieniowania elektromagnetycznego. Na podstawie wyników tych badań QUINTFILM został opieczętowany „Pieczęcia Aprobaty” IIREC. egzogenny) negatywnego promieniowania elektromagnetycznego. Na podstawie wyników tych badań QUINTFILM został opieczętowany „Pieczęcia Aprobaty” IIREC.

QuintfilmHandy
e-smog tel kom

Zalety QuintFilm:

1.Łatwy w użyciu – na obudowę telefonu lub baterię wewnątrz, na baterię laptopa lub tylną część obudowy komputera, tableta czy ekranu telewizora i już działa.

2.Korzystne informacje naniesione przy pomocy technologi QuintSysteme na QuintFilm modulują szkodliwa falę elektromagnetyczną emitowaną przez telefon komórkowy lub laptop, a tym samym poprawiają jakość energii w naszym otoczeniu.

3.Przy zastosowaniu QuntFilmu szkodliwa fala elektromagnetyczna staje się falą nośną dla korzystnych informacji zawartych w folii ochronnej i za jej pośrednictwem dobierają do naszego biopola.

4.Dzięki zniwelowaniu szkodliwego działania e-smogu, zmniejsza się stresogenna odpowiedź organizmu, a tym samy poprawia się jego funkcjonowanie i samopoczucie oraz chronione są komórki mózgowe przed szkodliwym promieniowaniem telefonów  komórkowych.

5.Jest to świetne rozwiązania dla całej rodziny, która korzysta m.in. z telefonów komórkowych, tabletów i telewizorów.

QuintFilm1
QuintFilm_3

Ponieważ QuintFilm jest polimerową folią ochronną w postaci „naklejki”, na którą naniesione są korzystne częstotliwości wspierające nasze biopole, należy go wymienić raz w roku.

http://holopatia.blogspot.com/2016/12/jestesmy-stale-obciazeni-szkodliwym.html

QF ochrona e-smog
e-smog tel kom 2