Kursy i szkolenia
z dziedziny HOLOPATII


HOLOPATYCZNA EDUKACJA

Indywidualne szkolenia i kursy z nowej dziedziny Medycyny Informacyjnej i Energetycznej.
Naszą misją jest wyszkolenie kardy Holoterapeutów.

Zostań HOLOTERAPEUTĄ

– Podstawowy kurs –

Dołącz do społeczności osób, które świadomie korzystają z twórczych odkryć naszego świata. Naszą misją w tym zakresie jest wyszkolenie kolejnych 50 Holopatów do 2025r. Kreujmy wspólnie lepsze środowisko.

Przyglądając się naszemu środowisku, w którym żyjemy we wszechobecnej elektryczności oraz niekorzystnie wpływających na nasze zdrowie elementów postanowiliśmy podnosić świadomość jak największej liczby ludzi oraz stworzyć specjalistów, którzy pomogą w zrozumieniu funkcjonowania naszego ciała w sposób holistyczny i będą pomagać innym w doskonaleniu swojego postrzegania zdrowia. 

Na indywidualnym szkoleniu uzyskasz wiedzę między innymi:

  • Na czym polega Holopatia
  • Nauczysz się obsługiwać urządzenie do przeprowadzania terapii
  • Zdobędziesz podstawową wiedzę na temat działania naszego zdrowie w oparciu o Medycynę Informacyjną i Energetyczną
  • i wiele innych ciekawych i potrzebnych informacji

Kto prowadzi kurs?

Roman Nacht – pierwszy polski Holoterapeuta, tłumacz, wykładowca, autor. Tłumacz pierwszej na polskim rynku książki na temat najnowszej gałęzi Medycyny Holopatycznej “Plagi XXI wieku. Kryzys środowiskowy, a zdrowie“. Prowadzi indywidualne szkolenia dla zainteresowanych osób, przyszłych Holoterapeutów w Polsce i za granicą. W trakcie wywiadów i szkoleń przekazuje również informacje dotyczące psychosomatyki, przemieniania obrazu choroby w informację i zamiany nastawienia do choroby, która staje się drogą powrotną do zdrowia zarówno dla terapeuty jak i pacjenta.

Roman przeszkolił już wiele osób m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii. Udziela również informacji na temat jedynych w swoim rodzaju urządzeń firmy QuintSysteme służących do kuracji domowych (t.j. QuintDrink) oraz do ochrony przed rakotwórczym elektrosmogiem (m.in. QuintStick i QuintPlug).

Zapraszamy do zapoznania się z kursami oraz artykułami na naszym blogu.

Zapisy na kurs przyjmujemy w formie otwartego zapytania.
Prosimy skorzystać z formularza kontaktowego.

Ze względu na indywidualny charakter naszych szkoleń terminy są umawiane indywidualnie. Szkolenie trwa 2 dni robocze.