QuintBoxS™ – Sleepbox

 

Światowa innowacja!
Po prostu – wyśpij się zdrowo (bo kto śpi – ten nie grzeszy)

– Czy masz trudności z zaśnięciem?
– Czy Twój sen nie jest wystarczająco głęboki?
– Czy budzisz się często w nocy i długo potem nie możesz zasnąć?
Ten innowacyjny produkt pomoże wysypiać się lepiej niż do tej pory.

Witaj w świecie Holopatii

Korzyści z użytkowania QuintBoxS™ – Sleepbox

QuintBoxS™ (SleepBox) jest poręcznym, elektronicznym urządzeniem wyprodukowanym przez austriacką firmę QuintSysteme dla człowieka żyjącego w świecie XXI wieku. Jeśli chcesz lepiej spać – skorzystaj z pomocy urządzenia o nazwie SLEEPBOX. To jedyne w swoim rodzaju urządzenie może pomóc Ci polepszyć w naturalny sposób jakość snu. Co zyskam dzięki użyciu tego urządzenia?

  • Wspiera proces odnowy biologicznej pomagając lepiej spać. Urządzenie to wytwarza bardzo słaby szum elektromagnetyczny łagodząc stres i wywołując w ten sposób pozytywny efekt uboczny jakim jest relaks. Leżący stale pod poduszką SLEEPBOX dba po prostu o lepszą jakość snu.

 

 

  • Wytwarza harmonizującą organizm i odprężającą „energetyczną chmurkę”.
  • Jako rozwiązanie holopatyczne SLEEPBOX stworzono w oparciu o podstawowe koncepcje bioenergetyczne. W związku z tym system energetyczny ludzkiego organizmu – meridiany znane nam z akupunktury – zostają zoptymalizowane i doprowadzone do równowagi z pomocą specyficznych wzorców częstotliwości, tzw. bio-informacji. Dzięki temu powstaje reakcja łańcuchowa: ludzkie ciało może łatwiej radzić sobie ze szkodliwymi wpływami środowiskowymi i wszelkiego rodzaju impulsami stresującymi, w następstwie czego człowiek czuje się bardziej komfortowo i spokojnie, a objawy stresu znikają.
  • Urządzenie to zawiera bioenergetyczne informacje w postaci cyfrowo przechowywanego widma wibracyjnego (oscylacyjnego) wybranych minerałów i ziół leczniczych zebraliśmy specjalnie w celu pobudzenia uczucia odprężenia i zmniejszenia stresu, a także w celu bioenergetycznego skompensowania wszechobecnego dziś elektrosmogu (smog elektromagnetyczny).

 

  • Generuje słaby szum elektromagnetyczny o kilkucentymetrowym zasięgu nakładając nań przechowywane w nim bioinformacje. To słabe pole służy tu jako „środek transportu” (medium nośne) – fala po której ślizgają się korzystne dla zdrowia informacje. Jest to rodzaj energetycznego surfingu informacyjnego. Metoda całkowicie nieinwazyjna.  Tym sposobem stwarza się pozytywne energetycznie środowisko, które otula śpiące ciało. Tym samym wywołane jest uczucie naturalnego odprężenia, relaksu i wewnętrznego spokoju, co pomaga wejść w fazę zdrowego snu.

 

Zasada działania

SLEEBOX  działa przy użyciu standardowej baterii lub baterii (AAA)

Sposób użycia jest prosty:
– włączamy urządzenie
– wybieramy czas działania (zwykle 4 godziny na noc) i
– kładąc się do łóżka kładziemy pod je pod poduszkę.

Zasięg = kilka centymetrów. Twój partner/partnerka w dwuosobowym łóżku znajduje się więc poza zasięgiem urządzenia.

Wprawdzie niepożądane działanie na organizm nie jest znane, radzimy ze względów ogólnie prewencyjnych nie używać urządzenia w okresie ciąży ani kłaść go pod poduszkę dziecka do 5 lat.

Badania potwierdzają

Przeprowadzenie podwójnie ślepej próby ze 120 zdrowymi ochotnikami potwierdzają działanie urządzenia SleepBox.
Już 4-tygodniowe używanie wystarczyło, aby znacznie zwiększyć u uczestników – wymierzalnie i statystycznie – parametr “żywotnośći”.

Witaj w świecie Holopatii

Dane techniczne

Typ SleepBox
Tryb działania praca ciągła
Zabezpieczenie IP20
Zużycie prądu < 50 Ma
Moc wejściowa < o,1 W
Przetwornik C/A 16 Bit,
dyskretyzacja 44,1kz
Zakres temperatury -20˚C do 60˚C
w użyciu 0˚do 40˚C
Wilgotność 0% do 90%
Waga ok. 38g (z baterią)
Wymiary 65 x 40 x 15 mm
C€*

*Znak C€ (Conformité Européenne) umieszczone na wyrobie jest deklaracją producenta, że oznakowany produkt spełnia wymagania dyrektyw tzw. “Nowego Podejścia” Unii Europejskiej (UE).

– Czy masz trudności z zaśnięciem?
– Czy Twój sen nie jest wystarczająco głęboki?
– Czy budzisz się często w nocy i długo potem nie możesz zasnąć?.

QuintBoxS™ – Sleepbox pomaga wyspać się lepiej. Wytwarza harmonizującą organizm i odprężającą “energetyczną chmurkę”

Dr med. Wolf-Dieter Kessler, Arzt – Funktionelle Medizin

NIESAMOWITA DOKŁADNOŚĆ

„Od ponad 10 lat preferujemy i praktykujemy medycynę holopatyczną - metodę, która naszym zdaniem stanowi bardzo ważny, dalszy rozwój m.in. w dziedzinie zdigitalizowanej elektroakupunktury.
- Procedura dr Christiana Steinera z Austrii to rzeczywiście świetna, niezawodna i powtarzalna metoda leczenia poprzez punkty akupunkturowe za pomocą zdigitalizowanych substancji.
- Stosując wektoryzację matematyczną, odwołuje się ona do chińskiej teorii pięciu elementów i odpowiednio traktuje pacjenta. Jest w stanie wspierać harmonizację energetyczną w sensie medycyny chińskiej za pomocą zdigitalizowanych substancji i częstotliwości.
-  Dokładność analizy energetycznej za pomocą holopatii jest dla mnie zdumiewająca ”.

Alter Postweg 5, D-26624 Victorbur, T: +49 (4942) 3325, www.dr-kessler.com

Krystyna z Australi

Od kilku lat jestem dumną posiadaczką QuintDrink™ oraz QuintStick™ i od tego czasu moje samopoczucie polepszyło się o 100% . Znajomi nawet częściej wpadają na ”dobrą” wodę niż kiedyś na kawę; najbardziej popularna jest woda na relaks!! Ta woda smakuje inaczej – dużo lepiej. Quint Stick chroni mnie już przed negatywnym wpływem fal elektro-magnetycznych sieci komórkowych.

Dziękuję i pozdrawiam

Dr med. Ortwin Zais, Arzt für Allgemeinmedizin

QUINT ZAWIERA WSZYSTKO

„Już tam jestem… Robię to, odkąd zacząłem pracować z holopatią.
Po sześciu miesiącach biorezonansu trafiłem na holopatię. Prostota procesu od razu zafascynowała mnie niemal nieskończonymi możliwościami. Prostota obsługi, wspaniała różnorodność użytkowania. Wiele jest z góry określonych, niewiele jest ustalonych. Wszystkie nozody i porównania są przechowywane cyfrowo i mogą być wywoływane i testowane we wszystkich możliwych kombinacjach. Ilekroć spotykam się z jakimikolwiek procesami energetycznymi podczas kursów szkoleniowych, Quint ma to w sobie, gdy chcę przetestować jakąś substancję, Quint ma to w sobie, gdy spotykam się z ideą relacji energetycznych, Quint wziął to pod uwagę.
Quint już tam jest. Nie znam żadnego innego systemu, który w swojej prostocie obsługi oferuje tak złożoną (= kompletną) ofertę jak Quint.
Nie mniej jednak jest otwarta i pozwala mi na rozwinięcie swojego indywidualnego podejścia z mnóstwa możliwości. Szczególnie cenię tę otwartość, bo otwartość oznacza jasność. Jako terapeuta zawsze wiem, co się dzieje i potrafię to zrealizować zgodnie z własnymi pomysłami / intuicją.

Stykamy się z naszymi pacjentami w dysharmonii na poziomie fizycznym i psychicznym. Alergia, niejasne dolegliwości fizyczne, choroba nowotworowa, przewlekła choroba, wyczerpanie fizyczne i wiele innych objawów zwanych "chorobą prowadzą nas do naszych pacjentów. Dzięki holopatii mam okazję dowiedzieć się, które aspekty są ważne z energetycznego punktu widzenia, które są bardziej podrzędne, a które są bardziej priorytetowe. Na podstawie wyniku pomiaru mogę opracować koncepcję terapii dopasowaną do indywidualnego klienta. Planowanie i wdrażanie terapii bez holopatii jest teraz dla mnie nie do pomyślenia”.

Trierer Straße 44, D-54411 Hermeskeil T: +49 (6503) 99322

Michal F. - Luksemburg

W kierunku holopatii skierowaly mnie dolegliwosci mojego syna. Nawiazałem kontakt z Panem Romanem i bezinteresownie uzyskałem wiele cennych wskazowek i źródeł do dalszej indywidualnej analizy. W toku zgłębiania koncepcji holopatii, zdecydowałem się na zakup QuintDrink dla mojej rodziny wraz z kartą wzmocnienia układu immunologicznego. Od tego momentu mineło już kilka lat i moge szczerze polecić ten produkt. Używam go codziennie zarowno ja, moja żona jak i czwórka naszych dzieci w wieku od 1 do 7 lat. Czy kupił bym ten produkt u innej osoby? Mało prawdopodobne. Kwestia zaufania do osoby promujacej dane rozwiazania czy produkty odgrywa u mnie pierwszorzędną rolę przy decyzji zakupu. A w tym przypadku nie mialem najmniejszych watpliwosci.

Dziękuję!

Thorsten Faller, Heilpraktiker

„Gdy zdecydowałem się założyć własną praktykę w 2000 roku, z moim zamiłowaniem do perfekcjonizmu było dla mnie jasne, że chcę pracować tylko z pomocą najlepszego sprzętu i  systemu... i robię to od tamtej pory! Cieszę się każdego dnia,  że wybrałem holopatię.
Nie znam innej metody, za pomocą której mógłbym szybko i skutecznie leczyć dolegliwości fizyczne, a także badać i leczyć ich psychiczne i duchowe aspekty i przyczyny.
Tak właśnie wygląda dla mnie medycyna holistyczna”

Poststr. 4A, D-67480 Edenkoben/Pfalz, T: +49 (6323) 7040586, www.der-holopath.de

Aneta z Polski

Kupiłam pierwszy QUINT DRINK dwa lata temu. Przyznam, że nie wierzyłam w działanie urządzenia, a kupiłam je za namową znajomych i chyba trochę z ciekawości. Jako, że jestem niecierpliwa, szybko przystąpiłam do testów. Wszystko co piłam poddawałam programowaniu za pomocą QUINT DRINK. Trudno mi określić kiedy nastąpiły zmiany, dlatego, ze działanie jest bardzo delikatne. Pierwsze efekty zauważył mąż. Stwierdził, ze jestem spokojniejsza i jak to określił "łatwiej się ze mną dogadać". Możliwe, pomyślałam, ale trudno jest samemu oceniać swoje zachowanie, choć gdzieś tam nieśmiało musiałam przyznać, że nie krzyczę już na dzieci tak jak to mi się wcześniej zdarzało. Testowałam jednak dalej i znów kolejnych kilka tygodni zajęło mi odkrycie, że nie bolą mnie już stawy. Nie był to mocny ból, towarzyszył mi jednak od wielu lat i właściwie cały czas. Kiedy zniknął czułam się wręcz dziwnie. Zaznaczam, że w tym czasie nie brałam żadnych leków, ani też nie zmieniłam swojego planu dnia. Teraz to i ja już musiałam przyznać, ze urządzenie ma na mnie dobry wpływ. Od tamtej pory ruszyłam już pełną parą i stosuję QUINT DRINK gdzie tylko mogę. Teraz programuję już napoje całej rodziny. Mąż i dzieci cieszą się dobrym zdrowiem, jednak kiedy latoroślom zdarza się zachorować, imponująco szybko stają na nogi bez podawania zbędnych medykamentów. Wszyscy mamy dużo energii, a praca i wychowywanie dzieci nie wydają się być już tak wyczerpujące i stresujące. Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć coś, co tak pozytywnie wpływa na kondycję moją i mojej rodziny i zamierzam to stosować już cały czas.

Pozdrawiam Was serdecznie.

Jörg Heuer, Heilpraktiker

„Już w pierwszych dniach pracy z pomocą  Quintstation i QuintSpectrum odkryłem, że możliwość likwidowania energetycznych  blokad są wręcz niezwykłe.
- W kilku upartych przypadkach, w których mimo wielokrotnych prób i wszelkich sposobów nie mogłem już znaleźć żadnych blokad, wniknąłem tutaj znacznie głębiej. Po przetestowaniu odpowiednich recept blokad terapia popłynęła bez żadnych problemów ”.

Schulstrasse 2, D-76297 Stutensee, T: +49 (7244) 967320, www.hpheuer.de

Dr. Karin Freisinger, Ärztin für Allgemeinmedizin

"- Jestem użytkowniczką programu holopatii od 1994 roku i bycie lekarzem nigdy nie było dla mnie odtąd tak satysfakcjonujące.

- Moim zdaniem decydującą zaletą tego systemu diagnozy i terapii jest to, że traktuje człowieka jako całość, a nie tylko postrzega ich jako "ciało".
- Nie chcę zrezygnować z tego rodzaju medycyny!”

Laimgrubengasse 25/12/1A, A-1060 Wien, T: +43 (1) 5869020

Referenzadresse: Drs. Jelle Straatsma, Arzt für Allgemeinmedizin

MEDYCYNA HOLOPATYCZNA WNOSI I UMOŻLIWIA WIĘCEJ, NIŻ MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ

- W holopatii znalazłem o wiele więcej, niż się spodziewałem gdy zaczynałem ją stosować.
- Ponieważ nie byłem jeszcze usatysfakcjonowany moimi komplementarnymi metodami medycznymi, szukałem i próbowałem wszystkich poważnych metod energetycznych oraz suplementów. Decyzja o holopatii była dla mnie łatwa - ze względu na fachowe połączenie potężnego urządzenia z przemyślanym oprogramowaniem, ale dopiero po kilku miesiącach zdałem sobie sprawę, jak nieoczekiwanie skuteczny jest model rozszerzonej energii i opracowana na jego podstawie terapia wektorowa*.
-  Holopatia skłoniła mnie do rezygnacji z ortodoksyjnej praktyki lekarskiej na rzecz mojej dzisiejszej poszerzonej i uzupełninej o holistyczne podejście praktyki lekarskiej w pełnym wymiarze godzin. Zamiast tego, co zaplanowałem jako uzupełnienie moich innych metod, holopatia zastąpiła prawie wszystkie dotychczasowe metody leczenia w mojej codziennej praktyce.
- Dzięki holopatii mogę nie tylko przezwyciężyć restrykcyjne myślenie narządowe (tak charakterystyczne dla dzisiejszej medycyny konwencjonalnej), ale naprawdę mogę oferować pomoc holistyczną, czyli zarówno na poziomie organów i regulacji energii, jak i na poziomie psychicznym, emocjonalnym i duchowym.
- Nigdy,  żadną z moich metod nie udało mi się osiągnąć takiego sukcesu dzięki terapii wektorowej* bowiem wielu moich pacjentów cierpi często z powodu długotrwałych i tłumionych  blokad emocjonalnych. Medycyna holopatyczna stwarza optymalne warunki do pozbycia się dolegliwości fizycznych. Dzięki temu mogę oferować moim pacjentom więcej, niż oczekiwali ode mnie.
- Dziś trudno mi wyobrazić  sobie pracę bez holopatii. Cieszę się, że mogę podzielić się moim entuzjazmem z innymi kolegami!
*)  http://holopatia.blogspot.com/2017/01/holopatia-i-jej-wektory-energetyczne.html

het wansink 44, NL-7214AH Epse, / Niederland T: +31 (575) 490543, www.prasanna.nl

Mag. Peter Grill, Privatinstitut für Salutogenese & Prävention

ODKRYĆ SIEĆ PRZYCZYN ENERGETYCZNYCH SCHORZENIA

- Dzięki medycynie holopatycznej mam możliwość w wielu przypadkach odkryć złożoną i indywidualną sieć przyczyn energetycznych choroby.
- Oprócz mojego doświadczenia, holopatia oferuje mi również rozwiązania eliminujące te przyczyny.
- Moim zdaniem z pomocą tego programu pacjent w wielu przypadkach otrzymuje niezbędną energię, która pozwala mu odpowiednio radzić sobie z chorobą i jej przyczynami, dzięki czemu można przeniknąć mury represji i letargu, co daje wgląd w głębię;  jaki potencjał jest w nas i w naszym życiu.
- Holopatia stała się moim zawodowym przeznaczeniem i pasją.

Dr. Josef Resch-Platz 15A/22, A-1170 Wien, T: +43 (680) 1231064

Dr. Gerhard Hubmann, Arzt für Allgemeinmedizin, Akupunktur, Homöopathie

Prowadzę uzupełniającą praktykę medyczną w Wiedniu.

Jako pierwszy użytkownik mam teraz ponad 20-letnie doświadczenie także na polu medycyny  holopatycznej.
- Zawsze fascynuje mnie to, o ile lepiej terapie medycyny akademickiej i komplementarnej działają
w mojej praktyce, gdy pacjentów można leczyć także wspierając się holopatią.
- Holopatyczne testy i analizy  często udostępniają mi cenne wskazówki konieczne do dalszych działań diagnostycznych i najskuteczniejszych punktów wyjścia dla holistycznych strategii terapeutycznych.
- W wielu upartych przypadkach uważam, że holopatia wniosła decydujący „impuls” do wyzdrowienia pacjenta.
- Systemy diagnostyki i terapii bioenergetycznej, takie jak holopatia, są obecnie integralną częścią holistycznej praktyki medycznej.

In der Klausen 3, A-1230 Wien, T: +43 (1) 8893020, www.medicus-doc.at

Susanne Lechmann, Energetikerin und Gesundheitsberatung

WYRAŹNA POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA

- Praktykuję medycynę holopatyczną od 1994 roku.
Oferuję również coaching, psychokinezjologię i konsultacje rodzinne. Wspieram się holopatią  często od tak dawna, ponieważ dzięki tej metodzie jestem w stanie szybko stwierdzić u moich klientów, gdzie „pies jest pochowany”.
- W większości przypadków można osiągnąć znaczną poprawę jakości życia poprzez energetyczne równoważenie własnych wibracji organizmu w zaburzeniach fizycznych i emocjonalnych.
- Często dolegliwości znikają całkowicie. Moi klienci często zauważają pozytywne zmiany już po pierwszej sesji.

Björnsongasse 29/5, A-1130 Wien, T: +43 (1) 86522394, http://www.lebenundlachen.at

Dr. Peter Zelenay, Arzt

ODCZUJ ŚWIEŻOŚĆ UZDRAWIAJĄCEJ ENERGII

- "W mojej praktyce od 10 do 20 pacjentów każdego dnia odnosi wyraźne korzyści z holopatii.

- Holopatia bardzo rozwinęła się na przestrzeni minionych lat.

- Nie zwalczamy tylko chorobowych objawów, ale sprawdzamy szybko co się za nimi kryje, a mianowicie brak energii i co jest tego przyczyną  psychiczny (stres?, elektrosmog?, blokady?, ...).

- Zanim sam stałem się użytkownikiem holopatii, zawsze czułem się bardzo wyczerpany.
Obecnie tak już nie jest. Podsumowując, moje doświadczenie mogę podsumować następująco: Gdybym jeszcze nie miał urządzenia QuintStation, kupiłbym go od razu, opierając się na aktualnej wiedzy medycznej.  Gdyby urządzenie QuintStation jeszcze nie istniało, musiałbym go wymyślić! ”

St. Georgen-Str. 6, CH-8400 Winterthur, T: +41 (52) 2460303, www.zelenay.ch

Dr. Karl-Dieter Schuldt, Facharzt für innere Medizin

Dr Karl-Dieter Schuldt NIE CHCE PRZEGAPIĆ HOLOPATII

„Dla mnie jako specjalisty chorób wewnętrznych to podnoszące na duchu uczucie, że często konfrontowany z wieloma ciężkimi przypadkami wciąż mogę się poprawić i mieć pozytywny wpływ na jakość życia pacjentów.

Holopatia wniosła również znaczący wkład w pomyślną realizację mojego marzenia o założeniu prywatnej praktyki holistycznej medycyny.

- Dla mnie holopatia rozwinęła się w terapię, której nie chcę ani nie mogę przegapić, bowiem bardzo wzbogaciła i wpłynęła na moje życie”.

Zwieseler Str. 161, D-10318 Berlin, T: +49 (30) 5099076, www.privatpraxis-dr-schuldt-berlin.de

Dr. Christian Wutzl, Arzt und Osteopath

„To, co szczególnie cenię w holopatii, to szybki przegląd ogólnego „biologicznego ” stanu pacjenta.

Ta metoda oferuje wręcz „matematyczny” układ współrzędnych, który naświetla relacje między poszczególnymi warstwami bytu u ludzi i ukazuje interakcje między tymi poziomami.

- Dzięki łatwej obsłudze „terapeutyczny ruch” jest zrozumiały zarówno dla pacjenta, jak i terapeuty na każdym kroku.

- Pomimo całej „matematycznej cyfrowości” holopatia pozostaje kreatywnym, żywym i zorientowanym na pacjenta narzędziem do radzenia sobie z procesami, które przejawiają się organicznie lub psychologicznie - procesami, które można zlokalizować i leczyć posługując się programami holopatycznymi na odpowiednich poziomach. ”

In der Klausen 3, A-1230 Wien, T: +43 (1) 8657830, www.medicus-doc.at

Christian Wohlgemuth,

- „W 1996 roku byłem jednym z pierwszych użytkowników, którzy podjęli pierwsze próby na polu medycyny holopatycznej. Próbowałem i studiowałem... aż do osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Niemniej jednak fascynowały mnie i jeszcze bardziej zainspirowały mnie możliwości tego energetycznego, holistycznego systemu.

- To był po prostu idealny dodatek do mojej pracy z terapią manualną.

- Moim zdaniem podobnie jak wtedy nie było równoważnej opcji, np. skutecznie leczyć elementarne stany emocjonalne, takie jak strach, agresja, kompleks niższości, zwątpienie, zniewaga lub frustracja oraz ich fizyczne konsekwencje.

- Dzisiaj  holopatia jest dojrzałym owocem medycyny XXI wieku.

- Niektórzy lekarze i psychoterapeuci, z którymi współpracuję, potwierdzili to stwierdziwszy, że gdy wracają do gabinetu po sesji holopatycznej, ich pacjenci są znacznie mniej zestresowani.

Institut Wohlgemuth – Holopathie & Massagen, Jägerstr 26, A-4040 Linz/Urfahr , T: +43 (732) 730415, holopahie-linz.at

Naturheilpraxis Dagmar Reinig

FASCYNUJĄCE MOŻLIWOŚCI

„Byłem u boku doktora Christiana Steinera.

Dzięki mojej pracy z ówczesnym partnerem handlowym firmy  "Quintsysteme" - z firmą "Cymatics" mogłem również obserwować  rozwój holopatii.

Obszar mojej działalności obejmował szkolenia, sprzedaż i terapię.
- W ten sposób poznałem wszystkie urządzenia komputerowe aż do „najnowszej wersji Quint Station 525”. Obsługiwałem ten system przez ponad 30 lat w wielu praktykach medycznych i terapeutycznych, a dziś używam go również w mojej własnej praktyce medycyny  energetycznej.
- Bliższe przyjrzenie się różnym innym metodom i systemom pozwoliło mi dokonać merytorycznych porównań .
- Szerokie zastosowanie holopatii i możliwość łączenia jej z wieloma metodami medycznymi i terapeutycznymi do dziś mnie fascynuje i ta fascynacja rośnie wraz z doświadczeniem.
- Dzięki osobiście zaangażowanym lekarzom i terapeutom mogłem przez lata śledzić skuteczne stosowanie holopatii w operacjach szpitalnych.
Zawsze jestem zaskoczony, gdy mogę doświadczyć niezwykłego polepszenia stanu zdrowia pacjenta i ulgi”.

Hausbachweg 4, D-83242 Reit im Winkl, T: +49 (8640) 98880, http://holosana.de